Tel.: 721 522 113

Lokalita a prostředí

Láká Vás poznávání nových míst? Nikde v ČR nenajdete tak příhodné místo pro turistiku, lyžování a relax jako Šumavu. Tolik možností výletů na jednom místě je připraveno pro Vás a Váš odpočinek. Uvolněte se a nasávejte kouzelnou atmosféru horské krajiny čistého vzduchu a klidu...

 

ZIMNÍ AKTIVITY: Nejbližší vlek je vzdálen přibližně 50m od chaty. Ski-areál Kobyla (v zimě uměle zasněžen, lyžařská škola i školka) je v těsné blízkosti naší chaty. Do areálu můžete sjet přímo na lyžích. Další vlek je u hotelu Churáňov, kde je možnost večerního lyžování. Areál je vzdálen 250m. Dolní stanice lanové dráhy Churáňov je vzdálena 400m od chaty. Všude v okolí jsou bezpečně upravené tratě, s výchozím bodem za hotelem Olympie. Autem lze dojet do dalších lyžařských středisek - Nové Hutě (8km), Kvilda (12km). Nebo do krytých bazénů - Prachatice (35km), Volary (35km), Horažďovice (45km).

 

LETNÍ AKTIVITY: Chata má výchozí místo pro cykloturistiku i turistiku. Na své si přijdou i milovníci houbaření. V blízkém okolí je k dispozici tenisový kurt, posilovna, sauna, nebo jízda na koni. Koupaliště Ranov (35 km) a rybník Ubislav (12 km).